Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü 30 Adet Personel Alım İlanı

Bakanlığımız Merkez Teşkilatı bünyesindeki Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığında geçici görevle; Yatırım, Satınalma ve diğer İdari Birimlerde görev almak üzere geçici görev ile çalıştırılmak üzere 30(otuz) adet Personel, saha görevlerinde çalıştırılmak üzere ise 3 (üç) adet şoför istihdam edilecektir.

Müracaatlar, 29 Kasım 2013 tarihi mesai bitimine kadar iodbpersonel@gmail.com e-posta adresine dilekçe ve fotoğraflı özgeçmiş iletmek suretiyle yapılacaktır.

Başvuruların toplanmasına müteakip mülakat tarihi belirlenerek İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığınca mülakat yapılacaktır.

ARANAN ŞARTLAR

- Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşların Merkez ve Taşra Teşkilatında halen 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununa göre kadrolu görev yapmak.

- Tercihen Üniversitelerin Teknik veya İktisadi İdari Bilimler Fakültesi vb. fakülte mezunu olmak. (4 yıllık diğer bölümler ayrıca değerlendirilecektir.)

- Sağlık Hizmetleri Sınıfından başvuracak olan adayların 4 yıllık İşletme, İktisat vb. bölüm mezunu olmaları ön koşuldur.

- Şoför kadrosunda olanlar veya şoförlük hizmeti verebilecek devlet memurları da görevlendirilecektir.

- Erkek adayların askerliğini yapmış veya muaf olmaları gerekmektedir.

İletişim :

Atilla YORULMAZ

Grup Amiri

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü

İnşaat ve Onarım Dairesi Başkanlığı

0312 458 5918

Yorumlar