Kemoterapi Ve Radyasyon Onkoloji Personeline Ödül

Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Abdülkadir YETİŞGİN mesai merfumu gözetmeden hizmet veren Radyasyon Onkolojisi ve Kemoterapi birimi yetkililerine Teşekkür Belgesi verdi. 

Türkiye’nin en iyi Radyasyon Onkolojisi Merkezlerinden birisi olan Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyasyon Onkolojisi ve Kemoterapi ünitelerinde hastaların tedavisi için göstermiş oldukları başarı ve özverili çalışmalarından ötürü Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi Uz. Dr. Abdülkadir YETİŞGİN tarafından Radyasyon Onkolojisi ve Kemoterapi birimleri yetkilileri Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.
Radyasyon Onkolojisi sorumlu Doktoru İlker TOSUN, Kemoterapi birimi  sorumlu hemşiresi  Zekiye RASTGELDİ ‘ye teşekkür belgelerini veren Yetişgin; hastalarımıza yakın ilgi ve alaka göstererek tedavilerinin yapılmasını sağlayan doktor ve yardımcı sağlık personellerimizi ödüllendirdik. Diğer birimlerde de hastaların memnuniyetlerini takip ediyoruz. Başarılı personellerimizi ödüllendirmeye devam edeceğiz. Dedi.
Teşekkür belgelerini alan birim sorumluları ise Şanlıurfa halkına hizmet etmek için hastanemizin büyük meblağlarla aldığı modern cihazlarla hastalarımıza daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Yöneticimiz  Yetişgin başta olmak üzere bizlere bu imkânı sağlayan yetkililerimize teşekkür ediyoruz. Dediler.

Yorumlar